Hisense 65A6HKEN 65 inch 4K Smart Frameless LED TV
KSh 85,000.00 Original price was: KSh 85,000.00.KSh 58,995.00Current price is: KSh 58,995.00.
KEY FEATURES .
- Type: 4K UHD TV
- Screen Size: 65 Inches
- Resolution: 4K (3840 x 2160)
- HDMI: 3
- USB Slots: 2
- Dimensions (W x H x D) with Stand: 1085 x 143 x 652 mm
- OS: VIDAA
- Color: Black
- 2 Year Warrranty
PRODUCT DESCRIPTION|CURRENT PRICE IN KENYA.
Hisense 65A6HKEN 65 inch Current price in Kenya is ksh 76995/- BEST Priced atINFINITE TECH.We offer PAY ON DELIVERY on our Genuine electronic Products ,deliveries for Nairobi circuit is 2-3 hrs ,outside Nairobi 24Hours,this is after immedietly making your order.
Hisense 65A6HKEN :Dolby Vision HDR and HDR10
Google Assistant
Voice remote
Hisense 65A6HKEN:4K Ultra UHD
Sports Mode
Chromecast Built-in
Hisense 65A6HKEN : DTS® Virtual: X™
Bluetooth™ Connectivity
Compatible with <<<SOUNDBARS>>.
Check out ALTERNATIVES <<<HERE>>>
ADDITIONAL ACCESORIES
**POWER GUARD 1000/-
***WALL MOUNT 1800/-
Related products
Hisense 32 Digital HD TV
Hisense 43 UHD 4K TV | 43A6100
Hisense 43A61G 4K UHD 43″
Hisense 50 inch 4K UHD TV | 50AKEN Series 8